Через коронавірус у навчальних закладах України ввели карантин

Сьогодні на закритому засіданні, де йшлось про ситуацію з коронавірусом, Кабінет міністрів запровадив карантин в Україні з 12 березня по 3 квітня. Про це повідомила народний депутат Вікторія Сюмар.

“Карантин ввели. Від завтра на три тижні. До 3 квітня”, – написала вона у Facebook.

Згідно із повідомленням нардепки карантин передбачає закриття навчальних закладів, заборону масових зібрань понад 200 осіб. Це стосується і спортивних заходів, які можуть без глядачів відбуватись, і культурних заходів (засідання Верховної Ради лишили). Закриття авіасполучення з деякими країнами.

Також, за її словами, буде закрита більша частина КПП. З 219 залишиться 49.

Сюмар повідомила, що уряд виділив 100 млн гривень на закупівлю товарів індивідуального захисту у приватних внутрішніх компаній.

Карантин ввели. Від завтра на три тижні. До 3 квітня.Він передбачає:- закриття навчальних закладів-заборону масових…

Опубліковано Вікторією Сюмар Середа, 11 березня 2020 р.

Як йдеться в офіційному повідомленні на Урядовому порталі, Кабінет міністрів затвердив заходи, які необхідно вжити через загрозу епідемії коронавірусної інфекції в Україні та для недопущення поширення COVID-19.

На засіданні 11 березня прийнято рішення виділити 100 млн грн на першочергову закупівлю засобів індивідуального захисту для поточних потреб міністерств, відомств та служб, а також для поповнення держрезерву.

Одночасно задля виконання цього рішення до 1 червня заборонити експорт товарів протиепідеміологічного призначення, щоб гарантувати забезпечення необхідними засобами захисту населення.

Кабміном запропоновано введення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, але без глядачів.

Також заплановано введення карантину в навчальних закладах строком на три тижні.

Крім того, прийнято рішення закупити інфрачервоне обладнання  для проведення скринінгу на відстані в Міжнародному аеропорті Бориспіль.

Чи буде карантин у навчальних закладах Тернополя – поки невідомо. У міськійраді чекають офіційної інформації від Уряду.

Попередня стаття

Літературні новинки і зустрічі з письменниками. У Тернополі стартує книжковий форум (НАЖИВО)

Наступна стаття

Тролейбуси й маршртуки Тернополя дезінфікують тричі на день

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства", інформація, яку публікує сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.