Теребовлянський підприємець закупив продукти стареньким (Фото)

Підприємець з Теребовлі виявив бажання закупити продукти стереньким. Чоловік за власні кошти закупив три сотні пакунків з харчами. Їх розвозитимуть працівники Центру соціальних послуг Теребовлянської міської ради тим, хто їх найбільше потребує. Повідомляють на офіційній сторінці Теребовлянської громади. 

– Людина успішна, коли може допомагати іншим. Такий американський досвід благодійності поширюють вже сьогодні в нашій громаді конкретні люди. Теребовлянська громада щиро дякує підприємцю, який вирішив залишатись невідомим широкому загалу, за добрий приклад взаємодопомоги у складній ситуації. А найкращою дякою від стареньких для нього та його помічників стануть молитви за їх здоров’я, – пишуть в соцмережі.

 

Поки в дію тільки вступає державна програма із забезпечення людей похилого віку продуктовими наборами – підприємець з…

Опубліковано Теребовлянська громада Середа, 1 квітня 2020 р.

Попередня стаття

До 50 “закладок” на день. У Тернополі судитимуть організатора наркобізнесу

Наступна стаття

У Тернополі затримали чоловіків, які “вибивали” гроші у підприємця (Фото)

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства", інформація, яку публікує сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.