Працівників і пацієнтів психоневрологічної лікарні в Почаєві перевірили на коронавірус

Працівників і пацієнтів Почаївської психоневрологічної лікарні перевірили на коронавірус, – повідомляє Суспільне. Тернопіль.

Зі 152 протестованих в обласному лабораторному центрі коронавірус підтвердили в 44. Про це повідомила в.о. директорки лікарні Ірина Цюман.

За її словами, вже протестували 90 контактних працівників та усіх 62 пацієнтів:

– З чоловічого відділення коронавірус підтвердили в 27 пацієнтів, з жіночого – у 5. З працівників захворіли 7 медиків і 5 інших працівників. На COVID-19 захворіла директорка лікарні, вона перебуває на лікуванні в Тернополі. Окрім неї, шпиталізовані до Почаївської районної троє: двоє пацієнтів і один працівник. Інші, в кого виявили коронавірус, або на самоізоляції в лікарні, або на амбулаторному лікуванні.

Ще 28 квітня цю ситуацію розглянули працівники Секретаріату Уповноваженого ВРУ з прав людини. За зазначеними фактами, на адресу Тернопільської ОДА вони надішлють акт реагування, про це повідомляють на сайті Уповноваженого ВРУ з прав людини.

Із запровадженням карантину з 12 березня нових пацієнтів у заклад на планове лікування тимчасово не приймають. Пацієнтів, стан яких дозволяє продовжувати лікування в амбулаторних умовах, виписують, – розповіла Ірина Цюман.

Як повідомили в обласному лабораторному центрі, за минулу добу, 2 травня, у Кременецькому районі кількість хворих на коронавірус зросла до 28 осіб. Загалом в районі – 249 інфікованих, з них у Почаєві – 137.

У Тернопільській області за результатами досліджень методом ПЛР – у 868 людей діагноз лабораторно підтвердили. Це 812 дорослих, 56 дітей. Померли 15 людей, видужали 127.

Попередня стаття

На Тернопільщині +30 інфікованих COVID-19, один – летальний

Наступна стаття

“Розбірки” на Східному. Три екіпажі патрульних та кілька десяток машин таксі (Фото)

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства", інформація, яку публікує сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.