У Тернополі із задимленої квартири рятували пенсіонерку (Відео)

Сьогодні близько обіду жителі побачили дим з вікна квартири, що на вулиці Симоненка. Про це одразу повідомили ДСНС. Рятувальники за допомогою спецобладнання відкрили двері та зайшли в помешкання.

Як вдалось встановити, задимлення утворилось на кухні, внаслідок підгоряння їжі. Поряд, на підлозі, співробітники ДСНС виявили власницю помешкання. Жінка перебувала при свідомості, однак зазнала отруєння продуктами горіння та самостійно не могла пересуватись. За допомогою спеціальних нош потерпілу винесли на свіже повітря та передали працівникам екстреної медичної допомоги, які шпиталізували її до лікувального закладу.

Попередня стаття

Юні агроблогери. Діти вирощують овочі й знімають про це відео

Наступна стаття

Коронавірусом інфікувались ще 20 жителів Бережанського району

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства", інформація, яку публікує сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.