Чекав маму і заснув. У нічному парку патрульні знайшли хлопчика (Відео)

Хлопчика на лавці в парку знайшов чоловік і викликав поліцію.

Близько 23 години він повідомив: “Тут хлопчик на лавці лежить, сам. Років п’яти. А дорослих поруч немає”.

Інспектори вирушили на бульвар Т. Шевченка. На лавочці, закутавшись у верхній одяг, спав маленький хлопчик, нікого з дорослих поряд, на жаль, не було.

Патрульні дізналися, що він чекав маму і заснув. Скільки часу малюк там пробув – невідомо.

Патрульні 2-ї роти Юрій Гладчук та Мирослав Галунька доставили хлопчика у відділ поліції, а також викликали бригаду швидкої медичної допомоги. Лікарі оглянули дитину. На щастя, хлопчик був здоровий, тому його не шпиталізовували.

Оскільки встановити найближчих родичів, яким можна було б повідомити про те, що трапилося, не вдалося, поліцейські відвезли малечу у центр соціально-психологічної реабілітації дітей, а про подію проінформували співробітників ювенальної превенції.

Фото: unsplash.com

Попередня стаття

У селах «червоної» зони, де нема інфікованих, з понеділка діти у школи не підуть

Наступна стаття

У Теребовлі протестують підприємці (Наживо)

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства", інформація, яку публікує сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.