![](https://mediator.te.ua/wp-content/uploads/2020/09/120304573_635388130399727_7240195210030433894_n-scaled.jpg)
Сьогодні на перехресті вулиць Злуки та 15 Квітня трапилась ДТП. Легковий автомобіль в’їхав у вантажівку, кажуть очевидці. Внаслідок аварії утворились затори, перекрито три смуги дорожнього руху.
Як повідомляє речниця патрульної поліції Катерина Басалига, легковий автомобіль ВАЗ зіштовхнувся з автовозом Mercedes. На щастя, травмованих немає. Патрульними було складено протокол, а матеріали передані до суду.