У Тернополі запроваджують «Єдиний квиток» для проїзду у громадському транспорті, який дозволить здійснювати пересадки на маршрутах без додаткової оплати

З настанням нового навчального року та завершенням періоду літніх канікул і відпусток, у громадському транспорті Тернополя відчутно збільшився пасажиропотік.

Тож з метою економії часу і коштів жителів Тернополя, а також для здійснення поїздок в межах міста у різних видах транспорту, з можливими пересадками та без додаткової оплати, тернопільські фахівці розпочали працювати над впровадженням єдиного електронного квитка для проїзду у міському громадському транспорті.

«Через карантинні обмеження сьогодні не всі тернополяни мають можливість в будь-який час скористатися громадським транспортом. Людям доводиться довго чекати на зупинках громадського транспорту або робити пересадки. Нещодавно розпочався осінній період, діти повернулися у школи, студенти пішли на навчання, люди повернулися з відпусток, відповідно кількість громадян, які користуються громадським транспортом у Тернополі, збільшилася, – розповідає міський голова Сергій Надал. – Власне тому управління транспортних мереж та зв’язку зараз працює над тим, щоб розробити у місті  уніфіковану модель «Єдиного квитка», оплативши за який можна буде користуватися різним видом громадського транспорту впродовж 30-ти хвилин без додаткової оплати».

Нагадаємо, для можливості сплачувати меншу суму за проїзд у громадському транспорті, тернополяни мають можливість виготовити електронний квиток «Соціальна карта тернополянина» у категоріях: пільгова, загальна, учнівська та проїзний. Для цього необхідно звернутися у ТОВ «Системний зв’язок» (вул В. Чорновола, 1, ІІ поверх) або заповнити анкету онлайн.

Пише

Попередня стаття

В Україні реалізовують проєкт «Активні парки – локації здорової України»

Наступна стаття

З 20 вересня вступають у дію нові карантинні обмеження для запобігання поширенню коронавірусної хвороби COVID-19.

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства", інформація, яку публікує сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.