Тернополяни можуть записатись на прийом до сімейного лікаря через мобільний застосунок

Тернополяни можуть записатись на прийом до сімейного лікаря через мобільний застосунок «Helsi». Сервіс включатиме усі комунальні заклади охорони здоров’я первинної та вторинної ланок Тернополя. Це дозволить підвищити якісь надання медичних послуг для містян. Про це розповіли в Тернопільській міській раді.

«Наразі вже завершено підключення до сервісу шести з восьми медичних установ міста. Зокрема, з «Helsi» вже працюють в лікувально-діагностичному центрі, дитячій та дорослій стоматології, лікарні №3, дитячій лікарні та в центрі первинної медико-санітарної допомоги м. Тернополя», – йдеться у повідомленні.

Пацієнти можуть записуватись на прийом до лікарів у цих закладах без черг за допомогою вебпорталу або мобільного додатку сервісу.

Окрім запису до лікаря, у смартфоні буде доступна історія хвороби пацієнта, можливість запису на консультацію спеціаліста прямо у сімейного лікаря. За допомогою програми можна відстежувати свої медичні дані й дані дітей, записатись на вакцинацію, переглядати та зберігати електронні направлення і рецепти, шукати ліки онлайн, встановлювати нагадування прийому ліків, планувати щеплення дітей за допомогою «календаря щеплень», спростити отримання довідок для школи, садочку, роботи, басейну тощо.

Також згодом основний функціонал сервісу «Helsi» буде інтегрований до офіційного мобільного застосунку міста «e-Тернопіль», через інтерфейс якого можна буде записатись на прийом до лікаря, а також переглядати, зберігати електронні рецепти тощо.

Попередня стаття

«Мільйон дітей моляться вервицю»: жителів Тернопільщини закликають долучитися до ініціативи

Наступна стаття

У Тернополі з нагоди свого 35-річчя виступить культовий гурт КОМУ ВНИЗ

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства", інформація, яку публікує сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.