Тренер Іспанії інструктує гравців на тренуванні без Ямаля та Порро

Ямаль і Порро пропустили тренування Іспанії перед фіналом ЧС-2026

Збірна Іспанії провела перше тренування після виходу до фіналу чемпіонату світу-2026 без Ламіна Ямаля та Педро Порро. Обидва футболісти працювали за індивідуальною програмою через фізичний дискомфорт.

Причини відсутності лідерів

Ямаль завершив півфінальний матч проти Франції (2:0) із наслідками сильного удару після фолу Люка Діня у штрафному майданчику. Після гри фізіотерапевти збірної одразу розпочали роботу з нападником. На тренуванні він займався зі спеціальною пов’язкою на лівому стегні.

У Педро Порро виникла м’язова втома після півфіналу. Захисника, якого визнали найкращим гравцем матчу проти Франції, замінили наприкінці зустрічі. Раніше він уже відчував дискомфорт після поєдинку із Саудівською Аравією (4:0), через що пропустив матч проти Уругваю (0:1). Згодом Порро провів поспіль ігри проти Австрії (3:0), Бельгії (2:1) та Франції (2:0).

Головний тренер Луїс де ла Фуенте заявив, що не очікує серйозних проблем у обох футболістів і розраховує на їхню готовність до фіналу. Індивідуальні заняття є запобіжним заходом.

У неділю, 19 липня, збірні Іспанії та Аргентини зіграють у фіналі чемпіонату світу-2026 в Іст-Ратерфорді (США). Матч розпочнеться о 22:00 за київським часом.

More From Author

ШІ-робот Walden Robotics на конвеєрі заводу Toyota в Північній Америці

Walden Robotics: стартап на $1,1 млрд запустив ШІ-роботів на заводі Toyota

Зеленський на зустрічі з посадовцем щодо звільнення Ткаченка Калашника та Кіма

Зеленський звільнив Ткаченка, Калашника та Кіма: кого призначили замість них

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *