У сезоні 2026/2027 національна збірна України з хокею працюватиме під керівництвом нового тренерського штабу. Про це повідомив президент Федерації хокею України Сергій Мазур.
«Термін дії контрактів тренерського штабу на чолі з Дмитром Христичем завершився. Федерація запропонувала фахівцям продовжити співпрацю, однак у ході переговорів сторони, зберігаючи взаємоповагу та конструктивний підхід, не дійшли згоди щодо умов продовження співпраці», — йдеться в повідомленні Федерації.
Досягнення під керівництвом Христича
Дмитро Христич очолив збірну України в жовтні 2023 року. Під його керівництвом команда вперше за 19 років вийшла до елітного дивізіону чемпіонату світу. На турнірі в дивізіоні IA українці посіли друге місце, здобувши три перемоги в п’яти матчах. Це дозволило збірній повернутися в еліту світового хокею.
Завдяки успіху українці піднялися з 22-го на 19-те місце у світовому рейтингу IIHF. Востаннє команда перебувала в топ-20 ще 2012 року. Чемпіонат світу 2027 року в елітному дивізіоні відбудеться з 14 по 30 травня в Німеччині — у Дюссельдорфі та Мангеймі.