Смарт-рукавичку тернопільської винахідниці випробували нечуючі тернополяни

Унікальну смарт-рукавичку, яка може розмовляти замість людини, протестували нечуючі. Свій винахід тернопільська студентка Тамара Вощило показала представникам «Українського товариства глухих».

Ерік Скринник народився у сім’ї нечуючих, у нього теж понижений слух, нині він першим випробовує примірник на практиці. Хлопець каже: така “приспособа” дасть можливість нечуючим ліпше пояснити свої потреби і вражений тим наскільки чудо-винахід простий у користуванні.
Тим часом Тамара Вощило розповіла, що планує запатентувати рукавичку і вже є команда однодумців, які допоможуть виготовити першу партію цих соціальних виробів. А ще обіцяє удосконалювати розробку аби вона могла стати у пригоді і тим, хто не знає мови жестів і тимчасово не може розмовляти.

Попередня стаття

Напис «I love Ternopil» уже доступний для фотографування!

Наступна стаття

У Тернополі чоловік в досить оригінальний спосіб охолоджувався після спеки

Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства", інформація, яку публікує сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.