У Тернополі стартувала «Галицька Дефіляда» (Відео)

Гастрономічний фестиваль традиційно відбувається у парку ім. Тараса Шевченка. Тернопільські ресторатори готуються зустрічати гостей: встановлюють намети, розставляють столи на зелених зонах, розпалюють вогнища для приготування страв. Частувати обіцяють традиційними смаколиками. На фестиваль з’їхалися і торговці з інших міст України.

«Галицька Дефіляда» вже отримала 5 відзнак «Національного реєстру рекордів України» за: найдовший мангал, найдовший шашлик, найбільшу кількість звареного зеленого борщу, найбільшу карту-фототорт Тернопільщини та найбільшу кількість рекордів, встановлених на одному фестивалі.

Фестиваль триватиме 5 днів, з 24 до 28 серпня.

Попередня стаття

Реклама

Наступна стаття

Олег Мосійчук: «Тернопіль притягує» (Відео)

Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства", інформація, яку публікує сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.