Богдан Буяк: «Тернопіль насправді є студентською столицею України» (Відео)

Майбутнє Тернополя – свідома, розумна, наполеглива, цілеспрямована молодь, – вважає проректор Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка Богдан Буяк. – У ВНЗ навчається понад 6 тисяч студентів, вони щодня ходять вулицями міста, щодня користуються його інфраструктурою, милуються ним і звикають до нього. Тож вважає, що роки навчання у їхньому закладі дають не лише фах молодим спеціалістам, а й вчать їх любити Тернопіль.

Своїми роздумами та сподіваннями з нагоди Дня міста Богдан Буяк  поділився з Першим інтернет-телебаченням Тернопільщини «МедіаТОР» у проекті “Моє місто”.

– Сьогодні Тернопіль по праву має звання студентської столиці України. Цьогоріч студентами нашого університету стало ще понад  дві тисячі молодих людей, тому ми пишаємося, що допомагаємо місту  зберігати цей статус», – зазначив освітянин.

Попередня стаття

Тарас Демкура: «Тернопіль – візитівка Західної України» (Відео)

Наступна стаття

Леонід Бицюра: «Пишаюсь тим, що я тернополянин» (Відео)

Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства", інформація, яку публікує сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.