Андрій Підлужний: «Тернопіль – моя муза» (Відео)

Тернопіль – надихає, зобов’язує бути першим, кращим. У цьому переконаний співак, лідер гурту «Нічлава» Андрій Підлужний. Розповідає, у Тернополі він розпочав всій творчий шлях. Тут народилися найкращі композиції, які стали для співака взірцем.

Своїми роздумами та сподіваннями з нагоди Дня міста Андрій Підлужний поділився з Першим інтернет-телебаченням Тернопільщини «МедіаТОР» у проекті  “Моє місто”.

– Я вітаю рідне місто зі святом. Щиро бажаю, щоб воно розросталося, ставало все більшим. Я хочу, щоб наші тернополяни здобували нові перемоги на пісенних конкурсах, спортивних змаганнях тощо. Це місто надихає, спонукає до нових вершин, його не можливо не любити.

Попередня стаття

Леонід Бицюра: «Пишаюсь тим, що я тернополянин» (Відео)

Наступна стаття

Микола Лазарович: «Тернопіль – місто, в яке хочеться повертатись» (Відео)

Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства", інформація, яку публікує сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.