Тернопільських правоохоронців обшукували київські колеги

В обласній прокуратурі та в управлінні Національної поліції провели обшуки та вилучили техніку.

– У приміщенні головного управління нацполіції в області працівники Генпрокуратури України проводили обшук в одному із кабінетів Слідчого відділу, – повідомив начальник відділу комунікації головного управління нацполіції в області Сергій Крета. – Вилучались документи, що стосуються одного з кримінальних проваджень. На цей момент документи вилучили, слідчі дії завершили.

У прес-службі обласної прокуратури повідомили, що слідчі дії в приміщенні прокуратури області виконували працівники Генеральної прокуратури України. Повідомляє сайт 20 хвилин.

 

Попередня стаття

Розвивати ягідні кооперативи на Тернопільщині допоможуть спонсори (Відео)

Наступна стаття

Унікальну ферму заснував підприємець на Тернопільщині

Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України. Інформація, яку публікує “МедіаТОР” і сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.

Матеріали з позначкою «Територія Розвитку” публікуються на правах реклами та відповідальність за їхній зміст несе рекламодавець.