Вакцини від нового вірусу, який очікують на Тернопіллі – немає (Відео)


Цього року на Тернопільщині циркулюватиме ГРИП  А (H1N1) «Мічіган», який досі на Україні не фіксували. Його симптоми такі ж, як і в інших штамів ГРИПу: підвищення температури тіла, головний біль, покашлювання, загальне нездужання, ломота у тілі, першіння в горлі, а на 2-3 день – нежить.

«Якщо вчасно не пролікувати недугу, то може виникнути ускладнення: бронхіт, отит, пневмонія. Проти цього вірусу варто починати щеплюватися уже – в передепідемічний період, однак вакцини в аптеках поки немає», – розповідає лікар-епідеміолог ДУ «Тернопільський лабораторний центр МОЗ України» Світлана Маціпура.

Окрім ГРИПуА (H1N1) «Мічіган», циркулюватимуть також штами A (H3N2) «Гонконг» та В «Брісбен», якими у попередні роки хворіли чимало жителів Тернопільщини. Наразі в області понад 1300 хворих на ГРВІ, що відповідає середньому показнику для цієї пори.

Попередня стаття

Тернопільських рятувальників обмундирували канадійці

Наступна стаття

У Тернополі з автобуса випала жінка

Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства", інформація, яку публікує сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.