На Тернопільщині у рабстві утримували закарпатця

Фото з соцмереж

Фото з соцмереж

За незаконне позбавлення волі або викрадення людини відповідатиме житель Закарпатської області. Спочатку підозрюваний використовував свого знайомого, як працівника на господарстві, а потім зв’язав та перевіз його з Рівненської області в Тернопільську. Причиною непорозумінь між двома закарпатцями стала грошова позика. Коли повернення боргу один із чоловіків не дочекався, запропонував позичальнику відпрацювати дану суму у нього на господарстві у Рівненській області. Боржник погодився і, пропрацювавши кілька місяців, заявив, що борг відробив сповна. З цим не погодився “роботодавець”. Закрив товариша спочатку у власному погребі, а згодом, зв’язавши,  перевіз на Кременеччину. Ув’язненого незнайомого чоловіка помітили сусіди і викликали поліцію. Потерпілого доправили в травматологічне відділення лікарні. Медики зафіксували у чоловіка рвану рану лобної ділянки голови, забої м’яких тканин обличчя, рук, грудної клітки та перелом пальця на руці. Повідомляє ГУНП у Тернопільській області.

Попередня стаття

Любов Бурак

Наступна стаття

На даху тернопільського готелю повісився хлопець, якого підозрюють у зґвалтуванні

Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства", інформація, яку публікує сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.