Понад 135 мільйонів гривень перерахували на армію мешканці Тернопільщини

Фото з соцмереж

Фото з соцмереж

За дев’ять місяців цього року від платників Тернопільської області до бюджету надійшли 135,4 мільйона гривень військового збору. Це становить 113,8% прогнозованого показника. Порівняно з минулим роком за аналогічний період, сплата зросла на 37,1 мільйона гривень.

Військовим збором оподатковуються доходи у формі заробітної плати, інших заохочувальних та компенсаційних виплат або інших виплат і винагород, які виплачуються платнику у зв’язку з трудовими відносинами. Ставка військового збору складає 1,5% вiд об’єкту оподаткування. Повідомляє Територіальні органи ДФС у Тернопільській області.

 

 

Попередня стаття

Згоріла птахоферма на Тернопільщині

Наступна стаття

На Тернопільщині за незаконні дії поліцейським оголосили догану (Відео)

Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства", інформація, яку публікує сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.