Тернопільські медики відмовили у допомозі вагітній переселенці

Фото з соцмереж

Фото з соцмереж

Тернопільські медики відмовили у наданні допомоги переселенці з Криму. У Світлани Калашнікової раптово піднялася температура і тиск. Жінка звернулася в амбулаторію біля дому. Проте, замість надання безкоштовного медогляду місцеві лікарі попросили за цю послугу оплатити. Мовляв, згідно постанови міськради, безкоштовні дослідження у комунальних медзакладах надають лише тернополянам.

Медики продовжували вимагати у жінки продемонструвати прописку в паспорті. А також й гроші за медогляд, незважаючи на те, що самопочуття Світлани погіршувалось.

Паспорт та документи пацієнтка надати відмовилася. Натомість, жінка покинула приміщення амбулаторії. Реєстратор намагалася повернути Світлану, повідомивши, що її чекає лікар. Проте, переселенка з Криму не погодилася, – повідомила сімейний лікар амбулаторії №14 Надія Кернична.

Варто зазначити, що постанова про оплату медичних послуг українцями без тернопільської прописки існує. Ухвалили її на початку червня. Вартість одного прийому сімейного лікаря для таких громадян становить 30 гривень. Згідно документу, аби користуватися медичними послугами безкоштовно, міська рада має укласти спеціальний договір з містом, де прописані переселенці.

Проте, це рішення вступить в дію лише з 2018 року. Тому, для переселенців та громадян без тернопільської прописки медичні послуги зараз є безкоштовними. Повідомляє “24 Канал”.

Попередня стаття

Майже дві сотні кущів коноплі виростив на городі житель Збаражчини (Відео)

Наступна стаття

Як тернополяни ставляться до переведення годинників на зимовий час? (Відео)

Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства", інформація, яку публікує сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.