У Тернополі зупинилися всі тролейбуси, бо зникла напруга (Оновлено)

На підстанції  ВАТ «Тернопільобленерго» сталося аварійне відключення. Через це у місті зупинився електротранспорт, у деяких мікрорайонах зникло світло. Про це журналістам інтернет-телебачення «МедіаТОР» повідомляють читачі.

– Світло зникло у центрі та на «Дружбі». Також зупинилися всі тролейбусі. Кондуктори нічого не коментують, кажуть що зникла електроенергія. Відтак на роботу тернополяни добираються пішки, бо маршрутки – переповнені, – пише на електронну скриньку інтернет-телебачення «МедіаТОР» пан Іван.

У Тернопільобленерго ситуацію поки не коментують. Кажуть, що нам місце аварійного відключення виїхала бригада. Електроенергію вже частково відновили. Всі поломки обіцяють ліквідувати до обіду.

 

Попередня стаття

Тролейбус-кінозал невдовзі курсуватиме Тернополем

Наступна стаття

Тернополяни зможуть вільно ввозити до України більше 10 тисяч євро

Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України. Інформація, яку публікує “МедіаТОР” і сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.

Матеріали з позначкою «Територія Розвитку” публікуються на правах реклами та відповідальність за їхній зміст несе рекламодавець.