На Тернопільщині тривають профілактичні заходи “Мігрант” з протидії нелегальній міграції. Правоохоронці, зокрема, перевіряють місця ймовірного перебування іноземців-нелегалів.
Під час одного з таких рейдів поліціанти й затримали 44-річного громадянина Турції. Чоловік перебував на залізничному вокзалі. Іноземець знаходився на території нашої держави понад дозволений строк.
Стосовно іноземця-порушника правоохоронці склали адміністративний протокол. А також відповідні служби прийняли рішення про його примусове повернення на батьківщину. Повідомляє Патрульна поліція у Тернопільській області.
Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.