За внесок громади у бюджет Тернополя – рівні права для дітей (Відео)

В садок – за угодою. Громади поблизу Тернополя вносять лепту в міський бюджет, для пільг своїм діткам. Сьогодні на рішенні виконкому Тернопільської міської ради прийняли рішення про встановлення плати за харчування та порядок їх нарахування в дошкільних навчальних закладах.

 

Відтак, за обіди в дитячих садках, платять 40 % з міського бюджету і 60% вартості оплачують батьки. У ясельних групах 18,5 гривень і 22 гривні – у середніх і старших групах вдень. У Тернополі навчається десята частина усіх діток не з Тернополя. За їх харчування повністю оплачували батьки.

 

За словами начальника управління освіти і науки Ольги Похиляк, Байковецька громада уклала угоду з Тернопільською міської ради про здійснення міжбюджетних трансфертів.

 

– В угоді з Байковецькою громадою прописано, що батьки платитимуть за харчування діток, які навчаються у дошкільних навчальних закладах у Тернополі. Є домовленості з Тернопільським районом, ми підписуємо угоду. Вартість в місяць становить 1215 гривень, – каже Ольга Похиляк.

 

Якщо дитина із сім’ї, яка живе за межами міста, то оплачувати 60% від вартості харчування зможуть тільки за наявності відповідної угоди про здійснення міжбюджетних трансфертів між Тернопільською міською радою та об’єднаною територіальною громадою чи органом місцевого самоврядування до якої належить дитина.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.