Туристичні організації краю популяризуватимуть Тернопілля за рахунок галицької кухні

Тернопіль готується до Першого туристичного форуму, який відбудеться  23 березня. Під час форуму досвідом обмінюватимуться представники туристичної галузі міста. Також заплановані дискусії щодо інноваційного розвитку готельного та ресторанного бізнесу, активізації внутрішнього туризму.

У Туристичному форму братимуть участь керівники туристичних організацій з різних міст України. Серед запрошених – експерти і тренери індустрії гостинності. «Гасло Першого туристичного форуму – «Від ініціатив – до дій». Будемо відкривати форум о десятій годині 23-го березня. Загалом метою цього заходу – є створення майданчика для спілкування та обміну досвідом кращих представників туристичної галузі міста, демонстрації новітніх досягнень у сфері послуг. Також заплановані комунікації на теми маркетингу та реклами, просування бренду. Для участі у форумі ми запрошуємо представників органів місцевого самоврядування, комунальних закладів, осіб, які активно займаються туристичною діяльністю», – відзначив на прес-конференції директор Тернопільського туристично-інформаційного центру Тарас Ковальчук.

До слова, під час цьогорічного туристичного сезону на Тернопільщині розвиватимуть гастротуризм. Відтак представники ресторанного бізнесу популяризуватимуть страви Галиччини.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.