Поезія- це ще одне диво світу, – ведуча Ната Бенч (Відео)

Поезія – це завжди неповторність, якийсь безсмертний дотик до душі…

Поезія жива, вона житиме вічно, звучатиме гучно «після написаного…». Перше інтернет-телебачення Тернопільщини «МедіаТОР» до Всесвітнього дня поезії започаткував соціально-культурний проект «P. S.», у якому відомі тернополяни читають улюблені вірші. Відтак, власним приладом демонструючи – в рядках митців, визнаних світом, закладений код. А замислюватись над суттю життя у стрімкому круговерті часу – особливо актуально. Дивіться, слухайте, читайте вірші разом з нами!

Для ведучої Нати Бенч поезія – це ще одне диво світу. Особливо закохана у творчість Ліни Костенко. Каже, це справжня жінка.

– Поезія- це ще одне диво світу в якому є усе, що є в житті. Поезія дає можливість бути людиною: переживати, вболівати, кохати, ненавидіти, жити, просто жити. Ліна Костенко – це особлива жінка у моєму житті, це душа, це муза, це весь світ, – каже Ната Бенч.  

Попередня стаття

На Кременеччині викрасти автівку злочинцю завадив ключ

Наступна стаття

Хотів врятувати від впливу матері, – батько пояснив викрадення дівчинки з тернопільської школи (Відео)

Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства", інформація, яку публікує сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.