МедіаТОР створив власну писанку (Відео)


Журналісти Тернопільщини долучилися до створення унікальної медіа-писанки. Розфарбовані яйця згодом прикрашатимуть писанкарське деревце. Унікальну писанку створили і журналісти Першого інтернет-телебачення Тернопільщини «МедіаТОР».

 

– У писанку треба вкладати символічний зміст. Хлопцям дарували писанки з оленями, а дівчатам з квітками чи деревом життя. Кожен символ щось означає і від чогось захищає, – каже член молодіжної організації Ірина Пушкар.

 

Журналістка інтернет-телебачення «МедіаТОР» Наталя Колодій вперше малює писанку воском. Каже, що малювати знала заздалегідь.

 

– Журналісти зазвичай висвітлюють подібні майстер-класи, але дуже приємно долучатися до них. Писанки малюю з дитинства, але писачок тримала у руках вперше. Моя писанка – зелено-червона. Це символ природи  і сонця, а ще це кольори нашого МедіаТОРа, – зізнається Наталя Колодій.

 

 

Попередня стаття

Троє тернополян потрапили у шахрайські пастки в інтернет-торгах

Наступна стаття

На Тернопільщині розшукують 31-річну жительку Кременеця

Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства", інформація, яку публікує сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.