Аби погасити борг по зарплаті, у підприємця Тернопільщини арештовували майно

На Шумщині працівники державної виконавчої служби здійснили 29 проваджень про стягнення заборгованості по заробітній платі ДП «Поділляторф» на суму 468 тисяч 994 гривні. У підприємця описали 11 одиниць сільськогосподарської техніки та готову продукцію – торф сільськогосподарський. Після визначення вартості цього майна,  згідно з законом, його передадуть на реалізацію.

 

Держслужбовцям залишилося виконати ще 22 провадження на суму 587 тисяч 833 гривні. Повідомляє Головне територіальне управління юстиції у Тернопільській області.

 

підготувала Людмила Маліброда

Попередня стаття

Паску для великоднього кошику «МРІЇ» випікали з щирою молитвою (Відео)

Наступна стаття

На Борщівщині встановили велетенську писанку із стрічок та барвінку

Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства", інформація, яку публікує сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.