У Тернополі побудують розважальний комплекс

У Тернополі на вулиці Живова розпочали будівництво другої черги ТЦ “Орнава”. У добудованому приміщенні розміщуватиметься розважальна частина. А саме, льодова арена‚ спортивний комплекс‚ басейн‚ кінотеатр‚ ресторани та інші заклади розваг і відпочинку. Про це повідомили на сторінці у Facebook “Урбаністика Тернополя”.

 

підготувала Людмила Маліброда

 

Людмила Маліброда

Людмила Маліброда

Журналіст

Попередня стаття

У ДТП на Кременеччині постраждали восьмеро людей

Наступна стаття

На Тернопільщині чоловік пропав після сварки з дружиною

Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України. Інформація, яку публікує “МедіаТОР” і сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.

Матеріали з позначкою «Територія Розвитку” публікуються на правах реклами та відповідальність за їхній зміст несе рекламодавець.