У парку Топільче діти катаються на нових картингах (НАЖИВО)


 

Сьогодні на картинговій трасі у Тернополі відбувається презентація нових картингів. Придбали їх у рамках проекту «Громадського бюджету».

 

У 2017 році на розгляд подали ідею закупити нові картинги, щоб створити повноцінну команду Тернополя для участі у змаганнях в національному та міжнародному рівні. За проект проголосувало 258 учасників. Відтак на його реалізацію виділили 995 200 гривень з «Громадського бюджету».

 

Варто зазначити, у Тернополі діє ГО «Картинговий Клуб «Тернопіль»», яка спільно з КЗ ТМР «СЮТ» створили гурток картингу. Минулого року першим досягненням став чемпіон України 2017 в індивідуальному заліку класу «Піонер-Н» учень Тернопільської Української гімназії ім. І. Франка – Матвій Грабець.

 

Нагадаємо, картингова траса, що є в нашому місті, має протяжність 800 метрів – єдина облаштована і найбільша у Західній Україні, що дозволяє проводити змагання різного рівня.

 

Команда Першого інтернет-телебачення Тернопільщини “МедіаТОР” зараз у парку Топільче на презентації нових картингів. Змагання діток на нових картингах транслюємо НАЖИВО.

 

Попередня стаття

У ТНЕУ обирають нового ректора (НАЖИВО)

Наступна стаття

На Тернопільщині оштрафували секретаря міської ради

Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства", інформація, яку публікує сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.