Іноземні студенти співають народні пісні українською (НАЖИВО)

 

У ТНПУ концерт українською влаштували іноземні студенти. Десятки пісень та віршів українською звучать у їхньому виконанні.

 

Варто зазначити, 2 – 4 травня 2018 року на базі Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя відбудеється ІV Міжнародна науково-методична конференція «Актуальні питання організації навчання іноземних студентів в Україні».

 

На заході присутні представники Міністерства освіти і науки України, Українського державного центру міжнародної освіти, Інформаційно-іміджевого центру МОНУ, факультетів по роботі з іноземними студентами, центрів міжнародної освіти, науковці та викладачі вишу.

Попередня стаття

На Тернопільщині від удару блискавки загинула жінка

Наступна стаття

У Смиківцях на Тернопільщині водій збив 61-річного велосипедиста

Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства", інформація, яку публікує сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.