У Тернополі презентували платформу, яка може замінити навчання у школі (Відео)


Сайт, де вчителі, учні та їхні батьки бачитимуть останні освітні інновації, невдовзі з’явиться у Тернополі. Онлайн-платформа для навчання дітей та підвищення кваліфікації вчителів у тестовому режимі запрацює у черні. А роботу ресурс розпочне вже з 1-го вересня цього року.

 

– Платформа створена для того, аби учні які з якихось причин пропустили заняття у школі, чи хочуть навчатися індивідуально, мали змогу знайти потрібну інформацію на одному ресурсі. Тобто наповненням будуть займатися педагоги відповідно до шкільної програми. На сайті учень зможе не лише прочитати інформацію, але й перевірити свої знання за допомогою тестів, – розповідає  експерт по дистанційному навчанні Катерина Міхайліді.

 

Школярі кажуть, проект цікавий.

– Є багато предметів, які хочеться вивчати додатково. На цьому сайті буде така можливість. Та головне, що інформацію буде доступна у зручний для нас час, – каже школяр Максим Мохун.

 

За словами виконавчого директора Тернопільського регіонального відділення Асоціації міст України Ігоря Гірчака, проект реалізується за підтримки Міністерства закордонних справ Норвегії.

 

 

Надія Березюк

Надія Березюк

Журналіст

Попередня стаття

Понад 27 тисяч тернополян вже обрали сімейного лікаря (Адреси амбулаторій)

Наступна стаття

Звання “Мати-героїня” присвоїли 38 жінкам Тернопільщини

Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України. Інформація, яку публікує “МедіаТОР” і сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.

Матеріали з позначкою «Територія Розвитку” публікуються на правах реклами та відповідальність за їхній зміст несе рекламодавець.