Тернопільські студенти можуть виграти грант на оплату року навчання

фото з відкритих джерел

фото з відкритих джерел

Студентів Тернополя та області, що навчаються у вищих навчальних закладах України денної та заочної форм навчання, запрошують взяти участь у конкурсі. Його переможець якого отримає грант/стипендію на оплату одного року навчання в українському ВНЗ.

 

Участь у конкурсі безкоштовна. Навчання оплачується як в державних, так і в комерційних вищих навчальних закладах.

 

Зараз є два гранти, в залежності від спеціалізації навчання. Ознайомитися з завданням та умовами можна за наступними посиланнями:

 

Запитання та роботи можна надсилати через сайт або на пошту: grant@deltabank-online.com.ua або grant@cybershark.com.ua . Повідомляє прес-служба Тернопільської міської ради.

Попередня стаття

26 травня у Тернополі пройде Всеукраїнський Велодень

Наступна стаття

На Тернопільщині розшукують 23-річну луганчанку

Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства", інформація, яку публікує сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.