Пластуни та гопаківці з Тернопільщини вирушили в Карпати (Фото)

Перші дні канікул видалися активними для учнів Хоростківської гімназії. Дужнім колективом діти вирушили  в Карпати.

 

– Наші хлопці-гопаківці з дівчатами -пластунками, разом із своїми наставниками та батьками, вирушили в мандрівку, щоб відпочити від завантаженого навчальним процесом кінця року і зарядитися вже літніми емоціями, – пише на сторінці Хоростківської гімназії у Фейсбук.

 

Маршрут пролягав до природного заповідника Медобори, а саме гори Бохіт, що височіє 414 метрів над рівнем моря і розташована біля села Городниці.

 

Дівчата і хлопці, щоб потрапити на вершину гори, подолали 6,2 км екологічної стежки “Бохіт” і ще майже так само до річки Збруч. Мандрівникам довелося переступати через поставлені з корінням дерева, що перегороджували стежку, штурмувати круті підйоми і річкову течію.

 

Попередня стаття

Тернополяни голосують за заборону пересувних цирків з тваринами

Наступна стаття

Поховають підполковника Руслана Муляра у Тернополі завтра

Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства", інформація, яку публікує сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.