Маю право на ігри, – тернопільський школяр (Відео)


У кожній сім’ї існують свої традиції та правила. Одні батьки впевнені в тому, що діти повинні добре вчитися і насолоджуватися дитинством, інші привчають чад до домашніх обов’язків ще з пелюшок. Треті говорять про необхідність нових методів виховання і рівноправність між дітьми та батьками. Натомість малеча бачить свої права по-своєму.

 

Спеціально до Міжнародного дня захисту дітей Перше інтернет-телебачення Тернопільщини «МедіаТОР» започатковує проект «ПРАВО НА ДИТИНСТВО». Ініціативу телеканалу підтримує  Головне територіальне управління юстиції у Тернопільській області.

 

Про свої права та обов’язки під час екскурсії редакцією розповіли учні Школи з поглибленим вивченням основ економіки. Діти зауважили, що мають право на освіту та медичну допомогу, повинні берегти природу та поважати дорослих, а ще право на смачне морозиво та люблячих батьків.

 

Про великі права маленьких тернополян дивіться у проекті «ПРАВО НА ДИТИНСТВО» впродовж тижня на сайті mediator.te.ua та на наших сторінках у Facebook та YouTube.

Попередня стаття

На Тернопільщині судитимуть екс-поліціанта та двох активістів

Наступна стаття

На Тернопільщині судитимуть адвоката, яка 3 роки тому автівкою збила людину

Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства", інформація, яку публікує сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.