11 симптомів раку молочної залози, які найчастіше не помічають

фото з відкритих джерел

фото з відкритих джерел

Рак молочної залози – типово жіноче захворювання, яке небезпечно тим, що його легко не помітити. Або звернутися на стадіях, коли для вас не можуть зробити майже нічого. Краща бійка – та, якої не було. Краща хвороба – та, яку встигли попередити. Ми розповімо, на які “дзвіночки” організму варто звертати увагу в цьому контексті.

 

1. Ущільнення на сосках і виділення. Якщо ви часто наголошуєте больові відчуття в сосках, спостерігаєте виділення рідини (крім грудного молока), то це може бути симптомом раку.

2. Зміни структури шкіри, розширення пір. За словами фахівців, шкіра грудей у жінок, хворих на туберкульоз на цей вид раку, нагадує апельсинову кірку.

3. Постійний біль. Звертати увагу слід на біль в грудях, на яку не діють ніякі болезаспокійливі і антибіотики.

4. Кашель і хрипота. Одним із симптомів раку молочної залози можуть бути виникають з нізвідки напади кашлю, не пов’язані із застудою або грипом.

5. Зміни в сечовому міхурі або кишечнику. Нерегулярні випорожнення? Часті діарея або запори без причини? Це привід пройти обстеження на наявність раку грудей!

 

6. Втрата енергії. У жінок, хворих на рак грудей, спостерігається слабкість, швидка стомлюваність. При цьому не важливо, чи сплять вони менше ніж 8 годин або навіть більше.

7. Коливання ваги. Якщо ви останнім часом ні з того ні з сього сильно набрали вагу або схудли, варто турбуватися питанням: “Чому?”

8. Пухлина під пахвою. Варто занепокоїтися, якщо в пахвовій западині з’явилася шишка або ущільнення невідомого походження. Вся справа в тому, що груди і пахви пов’язані між собою і ракова пухлина може почати прогресувати саме звідти.

9. Розмір не в розмір. Подивіться уважно на свої груди. Вони обидві однакові? Або одна з істотно більше або менше іншого?

10. Постійно свербить молочна залоза. Причин для цього може бути кілька:

– алергія на пральний порошок;
– зростання молочних залоз (в період статевого дозрівання);
– погана циркуляція лімфи і застій рідини;
– тіло намагається генерувати нові кровоносні судини для пухлини.

11. Біль у верхній частині спини. Якщо у вас постійно болить спина без видимої на те причини, і біль не заспокоюється нічим, варто поставитися до цього серйозно. Адже больові відчуття можуть заподіювати розростаються в тканинах пухлини. Це ще серйозно і тому, що при несприятливому перебігу хвороби метастази можуть пошкодити кістки.

 

Джерело: umbrella.green

Попередня стаття

У Тернополі на 15 Квітня водій “євробляхи” в’їхав у мінівен

Наступна стаття

На проголошення нового церковного свята прийшли тисячі тернополян (Відео)

Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства", інформація, яку публікує сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.