«Тепер підніматимуть ціни», – тернополяни про відмову від дрібних монет (Відео)

З першого липня Національний банк України припинив карбувати монети номіналами 1, 2, 5 і 25 копійок. Собівартість виготовлення останніх перевищувала номінальну вартість. Магазини та сфера послуг, у разі відсутності дрібних монет, мають округлити суму в бік збільшення або зменшення за математичним принципом. Якщо ціна товару закінчується на одну, дві, три чи чотири копійки, її округлять у бік зменшення – до нуля. Від п’яти до дев’яти копійок – це тепер 10.

Безготівкових розрахунків новація не стосується. Монети номіналами 1, 2, 5 і 25 копійок, що вже є в обігу, не вилучатимуть. Вони і надалі будуть засобом платежу.

Під час голосування на сторінці першого інтернет-телебачення Тернопільщини «МедіаТОР» 80% тернополян проголосували за припинення карбування дрібних монет.

Чи підтримують тернополяни відмову від дрібних монет, – дивіться у проекті «Власне бачення» Першого інтернет-телебачення Тернопільщини «МедіаТОР».

Юліана Діткун

Юліана Діткун

Журналіст

Попередня стаття

У Тернополі зникла психічнохвора жінка

Наступна стаття

У Тернополі на майданчиках проводять забави для діток (Фото)

Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України. Інформація, яку публікує “МедіаТОР” і сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.

Матеріали з позначкою «Територія Розвитку” публікуються на правах реклами та відповідальність за їхній зміст несе рекламодавець.