Тернопільські артилеристи долучились до флешмобу (Відео)

Тернопільські артилеристи долучились до флешмобу #Mottoнескорених.  Таким чином вони висловлюють підтримку військовослужбовцям і ветеранам Збройних Сил України, які зазнали поранень під час бойових дій по захисту територіальної цілісності України. Також учасникам команди “Ігор Нескорених” від України, – йдеться у повідомленні на сторінці 44 окремої артилерійської бригади  у Facebook.

Попередня стаття

На Тернопільщині через перевищення швидкості перекинувся автомобіль

Наступна стаття

Тернопільські випускники здобули 200 балів на ЗНО заради медицини (Відео)

Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України. Інформація, яку публікує “МедіаТОР” і сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.

Матеріали з позначкою «Територія Розвитку” публікуються на правах реклами та відповідальність за їхній зміст несе рекламодавець.