У Тернополі реконструюють Старий Парк

У Тернополі, аби позбавитися радянського ідеологічного стилю, реконструюють Старий Парк. Шукали компромісне рішення та проводили опитування жителів обласного центру і туристів спільна робоча група. До її складу ввійшли художники, архітектори, проектанти, представнии ветеранських та громадських організацій. Також проаналізували досвід розміщення подібних комплексів у різних країнах світу.

 

Загалом у парку планується провести зонування та створити дві меморіальні зони. Одну з них присвятять пам’яті загиблих у Другій Світовій війні, іншу – звитязі українських Героїв та Героїв АТО. Також буде третя зона – рекреаційна. Проект робіт, які розпочнуть вже у кінці цього року, представили жителям обласного центру. Також до 20 липня можна вносити пропозиції щодо вигляду парку, надіславши їх на електронну пошту presamr@gmail.com. Повідомляє прес-служба Тернопільської міської ради.

 

Людмила Маліброда

Людмила Маліброда

Журналіст

Попередня стаття

11 липня – Всесвітній день шоколаду

Наступна стаття

На Тернопільщині колишній спалив дружині хату, а вціліле майно викрав сусід

One Comment

    Avatar
  • Вже зробили НЕсовдеповський фонтан!

Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України. Інформація, яку публікує “МедіаТОР” і сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.

Матеріали з позначкою «Територія Розвитку” публікуються на правах реклами та відповідальність за їхній зміст несе рекламодавець.