«Вміють закрутити голову», – тернополяни про закупівлю на ринку (Відео)

Серед покупців є ті, хто з появою супермаркетів на ринок – ні ногою, і навпаки, є такі, хто «шопінг» на ринку вважає незамінним. Прихильники супермаркетів – це, як правило, люди, які цінують час і комфорт. Ринок підходить для любителів походити, прицінитися, поторгуватися, спробувати.

Тернополяни кажуть, що несвіжі продукти можуть бути, як в супермаркеті, так і на ринку. Обирати покупки потрібно дуже ретельно.

Де купують продукти тернополяни, – дивіться у проекті «Власне бачення» Першого інтернет-телебачення Тернопільщини «МедіаТОР».

Попередня стаття

У Тернополі вночі порізали колеса автомобілів

Наступна стаття

Що таке паломництво?

Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства", інформація, яку публікує сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.