Сім ознак того, що ви вільна духом людина

Свобода духу, на відміну від того, що може думати більшість людей, не означає, що ви відмовляєтеся від своїх обов’язків та обираєте бездумне, легке життя. Ідеться про те, щоб бути вірним собі. Як вважаєте, ви вільні духом?

 

Вільна духом людина – це особистість, яка досягнула певного рівня зрілості та психологічних якостей, заснованих на самодостатності та впевненості. Сьогодні ми поговоримо про те, що вирізняє особистість, яка вміє жити вільно. Може, це ви?

 

1. Ви обираєте, думаєте та дієте, не потребуючи схвалення. Якщо у своїй життєвій подорожі ви дійдете до точки, коли вам не знадобиться схвалення інших, це можна вважати великим кроком уперед.

 

2. Ви безстрашні та довіряєте собі. Фахівці у сфері особистого розвитку та мотиваційної психології дуже добре знають, що страх – це великий убивця можливостей. Коли ви врешті перестанете хвилюватися та змальовувати майбутнє в похмурих кольорах, то зможете робити більші кроки. Щастя завжди починається там, де закінчуються страхи. Утім щоб перейти цей рубіж, насамперед потрібно повірити в себе.

 

3. Ви справжня, смілива, спонтанна людина. Щирість – це ваша визначальна риса, але ви також маєте крихту затятості, яка завойовує для вас усмішки та погляди розуміння. Ви дієте спонтанно, адже більше не хвилюєтеся, що скажуть або подумають люди. Справжні особистості вільні духом, адже їхнє внутрішня “я” більше не обмежується цензурою. Вони підтримують зв’язок із самими собою та власними цінностями й можуть показати світу, як розуміють життя – з пристрастю.

 

4. Ви знаєте, чому за деякі речі варто боротися. Свобода духу, на відміну від того, що може думати більшість людей, не означає, що ви відмовляєтеся від своїх обов’язків та обираєте бездумне, легке життя. Це зовсім не так. Вільні духом люди дуже добре знають, за що борються: за те, що люблять, що робить їх особистостями, за щастя. Усе інше неважливо.

 

5. Вільні духом люди не знають мови залежності. Прив’язаність, якщо сприймати її з емоційної точки зору, є основним ворогом особистого розвитку. Якщо потрапити в стосунки, засновані на емоційній залежності, цезнищить почуття ідентичності, цілісність та вміння виражати себе. Людина, яка має вільний дух, знає, як любити когось, не залежачи від цього. Вона віддає все найкраще, що має в собі, і при цьому почувається цілою.

 

6. Вільні духом люди знають, як цінувати життєві дрібниці. Бути вільним означає не триматися за те, що стримує ваш розвиток або заважає любити життя. Ви отримаєте таку пристрасть до свободи, коли навчитеся правильно розставляти пріоритети та зрозумієте, що найважливіші речі в житті не матеріальні, а духовні. Таке відчуття виникає після найпростіших щоденних занять. Це може бути розмова, прогулянка на пляжі, побачення, подорож, гуляння босоніж, обійми з домашнім улюбленцем, вечірня пробіжка з ясною головою… Зайняті та стурбовані люди не здатні цінувати такі щоденні дрібниці, які ті, хто має вільний дух, бачать, сприймають і цінують.

 

7. Життя надихає вас, а ваше ставлення надихає інших людей.

 

Іноді людина стає вільною духом після того, як їй довго доводилося терпіти та стримуватися. Таке ставлення може бути результатом випробувань, часу та зрілості, яка далася дуже непросто. Бути вільним – це ставлення, яке ви обираєте з рішучістю та наполегливістю, знаючи, що позаду могли залишитися певні речі.

 

А ви вільні духом?

 

Джерело: moyezdorovya.com.ua

Попередня стаття

«Виїжджати не планую, бо щодня бачу дружину й донечку», – оператор верстата Ігор Шуст (Відео)

Наступна стаття

“Щоб могли самі господарювати на своїй землі”, – працівники Агрохолдингу про Незалежності та мрії

Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства", інформація, яку публікує сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.