![](https://mediator.te.ua/wp-content/uploads/2018/09/41913885_470285143469052_548280316528164864_n.jpg)
П’ять депутатів та сільського голову у Підгаєцькому районі притягнуто до відповідальності за корупцію. Чиновники без поважних причин, подали декларацію особи, після встановленого строку їх подання, чим вчинили адміністративне правопорушення, пов’язане з корупцією.
Відповідальність за вказані незаконні дії передбачена ч. 1 ст. 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення. На кожного накладено адміністративне стягнення в розмірі 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 850 гривень. Повідомляє прес-служба прокуратури Тернопільської області.