На Тернопільщині п’ять депутатів та сількського голову підозрюють у корупції

П’ять депутатів та сільського голову у Підгаєцькому районі притягнуто до відповідальності за корупцію. Чиновники без поважних причин, подали декларацію особи, після встановленого строку їх подання, чим вчинили адміністративне правопорушення, пов’язане з корупцією.

 

Відповідальність за вказані незаконні дії передбачена ч. 1 ст. 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення. На кожного накладено адміністративне стягнення в розмірі 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 850 гривень. Повідомляє прес-служба прокуратури Тернопільської області.

 

Попередня стаття

Тернополяни платитимуть більше: “Укрпошта” підвищила тарифи

Наступна стаття

«Треба забувати про СРСР», – тернополяни про нове військове вітання (Відео)

Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства", інформація, яку публікує сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.