На Тернопільщину наближається антициклон «Віктор»

Антициклон під назвою «Віктор» рухається у напрямку заходу України. Відтак жителів краю чекають досить специфічні погодні умови: холодні ночі та сонячні дні з високими температурними показниками. За словами метеорологів, вранці також буде досить прохолодно, а ще можливі густі тумани, що погіршуватимуть видимість на автошляхах.

«Україна перебуває під впливом антициклону Віктор, серед ознак якого – холодні ночі і теплі сонячні дні. Такі погодні умови охоплять більшість території України, однак найвиразніше антициклон проявлятиме себе у центрі та на заході. Відтак вночі температура  повітря місцями знижуватиметься до 4 – 6 градусів вище нуля, а вдень спостерігатиметься 16 – 18 градусів тепла, подекуди в обідню пору стовпчики термометрів підвищуватимуться до двадцяти градусів тепла. Також антициклон сприятиме утворенню туманів вранці та вночі. Дощів поки не передбачається», – розповідає метеоролог Укргідрометеоцентру Наталія Діденко. Щодо Тернопільщини, то антициклон «Віктор» в активній фазі проявиться упродовж доби.

Водіїв та пішоходів просять бути обережними. Оскільки через тумани значно погіршуватиметься видимість. Найгустіші тумани передбачають у ранковий час.

 

Вікторія Неборак

 

[uptolike]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.