“Усі кріплення справні, а вина пасажирки, бо звалилася згори”, – Укрзалізниця про інцидент в потягу (Відео)

Їхала на відпочинок в Карпати, а опинилися в лікарні. У суботу 58-річна Надія Полякова разом компанією друзів сіла на потяг у Києві. Через 6 годин поїздки за 15 хвилин до станції Тернопіль жінка прокинулася від страшних болів у тазі та шуму. На її ногах лежала частина верхньої полиці, а на землі – подруга.

– Проснулася від різкого болю, полиця лежала на мені і жінка скочувалася вниз. Я лежала на правій стороні, обірвалася частина полиці добре, що не вся, бо впала б мені на голову. Я не могла рухатися, усе тріщало, у мене перелом паху та стегна, – розповідає потерпіла Надія Полякова.

У вагоні на боковому місці вмостилася на ніч середньої статури знайома Галина. Голова пасажирки із верхньої полиці була над ногами потерпілої. Після того, як лежак зірвався подорожні вимагали у провідниці скласти акт, та – залагодила несправність. Тож в документах Укрзалізниця певнить, усі кріплення справні, а винна пасажирки, бо звалилася згори.

– Вона спала як і я, але усе кріплення впало. Вони дали мені акт, який заповнив начальник поїзда, у ньому вказав, що ніякої несправності не було. Він поводився по-хамськи, кричав, грозився викликати поліцію. Але друзі настоювали, вони бачили половина полиці лежало на мені, продовжує потерпіла.

У Тернопільській лікарні жінку прооперували. Нині лікар, що веде справу відсутній, а черговий стану пацієнтки не коментує. Біля палати пані Надії чергує син Олександр. Чоловік відразу приїхав з Полтави пильнувати матір, а вдома сестра збирає документи для страхової виплати.

– Я сподіваюся, що Укрзалізниця та страхова компанія піде на зустріч і допоможе в реабілітації, і в лікуванні моєї матері, – каже син Олександр.

Замість передноворічного корпоративну на пані Надію чекає місяць реабілітації. Далі каже піде до суду, аби Укрзалізниця почала нарешті відповідати за послуги, які надає пасажирам.

Наталя Борсук, Іван Козоріз, у Фокусі дня, МедіаТОР

 

 

Попередня стаття

24 грудня – католики відзначають Святвечір або Навечір’я Різдва

Наступна стаття

25 грудня – Католицьке Різдво

Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства", інформація, яку публікує сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.