Дізнатися про всі ремонти у місті та їх вартість тернополяни можуть онлайн

У Тернополі розробили Інтерактивну карту ремонту житлового фонду та шляхо-мостового господарства, які були проведені у місті з 2013 до 2018 року. Це, мабуть, перша в Україні подібна карта, створена на основі відкритих даних.

 

На карті міститься інформація про проведені капітальні ремонти у дворах, на міжквартальних проїздах, тротуарах, дорога та щодо термомодернізації багатоповерхівок. Завдяки карті можна дізнатися також скільки коштів виділили на той чи інший тип ремонту.

Попередня стаття

Тернополянам не потрібен дозвіл, щоб перепланувати квартиру

Наступна стаття

На Тернопільщині діти навчитимуться з електронних підручників

Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України. Інформація, яку публікує “МедіаТОР” і сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.

Матеріали з позначкою «Територія Розвитку” публікуються на правах реклами та відповідальність за їхній зміст несе рекламодавець.