На Кременеччині прихильники РПЦ надіслали “нецензурного” листа вірянам ПЦУ

10 лютого віряни церкви в селі Дунаїв Кременецького району вирішили перейти у підпорядкування Помісної церкви України. Рішення прийняли на зборах громади. “За” проголосували понад 70 відсотків жителів. Проте такий результат не сподобався прихильникам московського патріархату. У відповідь вони надіслали вірянам ПЦУ листа, який містить ненормативну лексику, – про це написав у мережі Фейсбук Петро Жовтовський та додав фото докумета.

 

“Реакція прихильників москвинського патріархату на перехід Дунаївської парафії до ПЦУ. А сьогодні, 11 лютого, московські прихильники закрилися в церкві і проводять свої збори. Десь приблизно12-15 адептів.”, – написав Петро Жовтовський.

 

Допис Петра Жовтовського викликав жваве обговорення.

“Таке!!!!!! може написати тільки така людина, яка немає нічого Божого…і мені сумно, що духовний наставник виховав таких прихожан. І такі “люди” хочуть керувати нами на місцевому і державному рівні…”, – прокоментував Віктор Михайлюк.

 

 “Нещасні люди, не розуміють, що прокльони завжди повертаються до того, хто проклинає.”, – зазначила Ірина Петрівна Мельник.

Попередня стаття

“Доступні ліки” тернополяни можуть отримати у 14 аптеках, інсулін – у трьох (Перелік аптек)

Наступна стаття

Почуття сильніші за недугу. Над Тернополем літатиме пара, історія яких зворушує (Відео)

3 Comments

    Avatar
  • А де гарантія що це чи не не той же Жовтовський сам написав для провокацій?!!!!!!

  • Avatar
  • Безграмотність.

  • Avatar
  • Правильно.

Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства", інформація, яку публікує сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.