У Чортківському коледжі виявили порушень на 700 тисяч

 

Фахівці Держаудитслужби в Тернопільській області провели планову ревізію фінансово-господарської діяльності Чортківського гуманітарно-педагогічного коледжу ім. Олександра Барвінського. Перевірку здійснювали за період з грудня 2015 року по листопад 2018 року та виявили фінансових порушень на загальну суму 681,7 тис. грн.

 

Перевірка встановила, що за ремонт приміщення гаражів педколедж переплатив майже 200 тисяч, а ще більше 20 тисяч – за ремонт майстерні. Також виявили незаконні витрати на оплату праці, оплату комунальних послуг, спожитих орендарем загалом на 18 тис. грн, недостачі майна становлять 4,2 тис. грн.

 

Окрім того, аудитори виявили, що шестеро випускників коледжу 2016 року, які навчалися за напрямами і спеціальностями педагогічного профілю та отримали адресну грошову допомогу, не відпрацювали в школах три роки, не повідомили про факт звільнення та не повернули на рахунок навчального закладу 43,5 тис. грн.

 

Через неправильно застосований індекс інфляції коледж недоотримав за орендну плату 6,4 тис. грн. Окрім цього, на утримання понаднормативних посад використано 390,7 тис. грн коштів обласного бюджету.

 

За порушення законодавства з фінансових питань три посадові особи притягнуті до адміністративної відповідальності. Про результати ревізії поінформовано правоохоронні органи.

Попередня стаття

Коридор школи на Тернопіллі прикрасили квітами-гігантами (Фото)

Наступна стаття

Тернополян просять не панікувати: радіаційний фон у нормі

Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства", інформація, яку публікує сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.