У магазинах Тернопільщини продавали підроблений алкоголь (Відео)

 

На території Тернопільської, Львівської та Рівненської областей реалізовували незаконно виготовлені підакцизні товари.

 

Вилучено майже 6,5 тис. літрів алкогольних напоїв. Значна частина такої продукції розлита у так звані бег-ін-бокси, які заборонені законом. Також вилучено 950 літрів спирту та більше 6 тисяч пачок тютюнових виробів.

 

Також вилучено підакцизні товари на суму 4,2 млн гривень. Відтак запобігли втратам бюджету від ненадходження акцизного податку в сумі близько 600 тис. гривень.

 

Загалом із початку року працівники податкової міліції області з незаконного обігу вилучили незаконно виготовлених підакцизних товарів на суму 7,1 млн гривень.

Попередня стаття

Єдина моя амбіція – бути людиною і навчити цьому дітей, – Катерина Садова (Відео)

Наступна стаття

Віктор Винник і МЕРІ презентують танцювальний ремікс на пісню «Снайпери-Амури» (Відео)

Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства", інформація, яку публікує сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.