У парку Нацвідродження зводять шостий поверх «Вуличної академії» (Фото)

У парку Національного відродження триває будівництво соціально-спортивного центру «Вулична академія». Тернополяни кажуть, будівлю зводять шаленими темпами. Кожного тижня з’являється новий поверх. Фото забудови на електронну скриньку МедіаТОРа надіслав пан Юрій.

 

–  У суботу, 16 березня, гуляв з дітьми поблизу забудови у парку Національного відродження. Тоді було зведено 5 поверхів. Думав, що на цьому будівництво зупиниться. Але з понеділка техніка почала знову працювати. Сьогодні, 20 березня, вже майже спорудили 6 поверх. І здається на цьому ніхто не планує зупинятися, – пише на пошту МедіаТОРа чоловік.

 

Нагадаємо, історія з забудовою парку Нацвідродження тягнеться вже декілька років. Ще у 2014 там хотіли звести екоготель із закладом громадського харчування. Почати будівництво не дозволила громадськість. Вже через два роки, у 2016, з’явились документи на будівництво соціально-спортивного центру «Вулична академія». Та на акції протесту знову вийшли громадські активісти. Сутички тривали кілька місяців. Врешті будівництво відновили,а активісти подалися до суду.

 

– Ми маємо два судових позови. Перший про самовільне будівництво. У забезпечені позову нам відмовили.  Другий позов про скасування рішень міської ради, які передували оформленню дозвільних документів для проведення будівництва. І тут нам вже вдалося добитися призначення експертизи містобудівної документації у справі щодо скасування дозвільних рішень ТМР, – повідомляє громадська активістка Юлія Мамчак.

 

Активістка наголошує, судитиметься й надалі. Подаватиметься й до вищих інстанцій.

Наталія Луків

 

Попередня стаття

В підвалі тернопільської багагатоповерхівки знайшли труп чоловіка

Наступна стаття

Допоможіть розшукати зниклу тернополянку

One Comment

    Avatar
  • Банда у Вишиванках…СВОБОДА.

Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства", інформація, яку публікує сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.