У Шумську конфліктують члени ДВК, родичі переплутали бюлетені і є помилки у списках. Екватор виборів (Відео)

 

На дільниці у школі №23 людна виявила, що за неї проголосували. Як виявилось це родич, зі схожими прізвищем та ім’ям і їхні бюлетені переплутали.

 

На одній з дільниць Тернополя у кабінку спробувала зайти одночасно 2 людини. А чоловік зайшов себе у списках під жіночим ім’я і по батькові.

 

Спостерігачі недорахувались 31 бюлетеня. На виборчих дільницях у Збаразькому районі бракує 18 виборчих бюлетенів, у Шумському – 3 бюлетені, у Підволочиськ у – 1 бюлетень, у Лановецькому – 2 бюлетені, у Монастириському 1 бюлетень, у Бучацькому – 1 бюлетень і в Кременецькому – 5 бюлетенів. Та ця проблема буде відчутною, якщо на дільницю прийдуть всі виборці.

 

На 15.00 в області очікують явку виборців – 30 відсотків.

 

 

Попередня стаття

Найвища явка виборців на Тернопільщині в обідню пору (Наживо)

Наступна стаття

Відсутність скриньок, фотографування бюлетенів та спусковий важіль гранати поблизу дільниці: у Тернополі підсумовують вибори (НАЖИВО)

Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства", інформація, яку публікує сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.