Небезпечна хвороба “косить” поголів’я свиней на Підволочищині (Фото)

В одному зі свиногосподарств Підволочиського району зареєстровано спалах Африканської чуми свиней. До часу виникнення захворювань на фермі утримувалось 258 гол. свиней, – повідомляє Головне управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області.

Після звернення власника ферми до районного управління Держпродспоживслужбита зі скаргами на захворювання та падіж поголів’я, ветеринарні лікарі провели клінічний огляд стада та патологоанатомічний розтин двох трупів свиней.

Після проведення відповідних досліджень та підтвердження даного діагнозу відбулося засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Підволочиській РДА. Аби недопустити поширення небезпечного захворювання, усе поголів’я цього свиногосподарства утилізовали.

В зоні захисту, визначеній ДНПК свині не утримуються. У зоні нагляду (10 км), до якої увійшло 10 населених пунктів Підволочиського району: села Токи, Воробіївка, Просівці, Пеньківці, Медин, Скорики, Голотки, Пальчинці, Кошляки та Щаснівка – проводиться облік та клінічний огляд свиней і роз’яснювальна робота серед населення.

Попередня стаття

На Тернопільщині стрімко підвищується рівень води в річках

Наступна стаття

Тернополян за гостей міста запрошують посмакувати автентичними стравами української кухні

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України. Інформація, яку публікує “МедіаТОР” і сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.

Матеріали з позначкою «Територія Розвитку” публікуються на правах реклами та відповідальність за їхній зміст несе рекламодавець.