Палату для ув’язнених облаштували у тернопільській лікарні (Фото)

У Тернопільській комунальній міській лікарні №2 облаштували спеціальну палату для ув’язнених. Приміщення відповідає вимогам, передбачених для тримання та лікування таких осіб.

Відсутність таких палат у медичних закладах міста Тернополя раніше порушувало не тільки вимоги законодавства, але й конституційні права осіб даної категорії, – повідомляють у прокуратурі Тернопільської області.

Спеціальна палата, що функціонуватиме незабаром, призначена для лікування ув’язнених осіб в умовах, що виключають небезпечну поведінку та можливість їх втечі з медзакладу.

Попередня стаття

Жительку Збаражчини, яка перебувала в розшуку, знайшли мертвою

Наступна стаття

Без поліетилену: житель Тернопільщини провів майстер-клас з еко-шопінгу (Відео)

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства", інформація, яку публікує сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.